Posted by on 28. april 2017

Frivilligtesten – match av frivillige og arrangementer

I år har Trondheim triatlonklubb planlagt følgende arrangement:

Vi har også ønsker om å arrangere følgende for våre medlemmer:

  • Vann-til-vann
  • En treningstriatlon (sprint) Rye
  • Akvatlon i november
  • Årsfest
  • Teknikktrening for løping og sykling

Felles for alle disse arrangementene er at vi er helt avhengige av frivillige funksjonærer for å gjennomføre dem. Tidligere år har alle medlemmer valgt et arrangement de vil bidra til som frivillig når de meldte seg inn i klubben. Vi har hatt varierende hell med det, og prøver derfor noe nytt. MEN fremdeles er vi avhengige av at alle medlemmene våre bidrar som frivillige på ett eller flere arrangement i løpet av året. Vi har derfor laget den store frivilligtesten som guider deg til det arrangementet som passer best for deg. Ta testen nå! Trykk på lenken: Frivilligtesten Trondheim triatlonklubb

 

Posted in: Arrangement