Posted by on 30. mai 2022

Kan du tenke deg å være med og skape triatlonglede for alle?

Da har du nå en unik mulighet. Styret i Trondheim Triatlonklubb har en ledig rolle som varamedlem, og valgkomiteen søker derfor etter noen som kan fylle denne rollen. Valgkomiteen og styret ønsker at det nye varamedlemmet skal være med og ha ansvar for klubbens treningstilbud, sammen med styreleder og hovedtrener. Dette innebærer blant annet å utvikle klubbens treningstilbud, følge opp klubbens trenere og være bindeleddet mellom styret og barn, ungdom og voksne som trener med klubben.

Styret har lang erfaring og kompetanse innenfor disse oppgavene og det vil bli gitt god erfaringsoverføring og veiledning i rollen.

Les mer om klubben og klubbens treningsgrupper i menyen på toppen av siden. Klubbens langsiktige mål kan du lese mer om i Langtidsplan for Trondheim Triatlonklubb 2022-2026.

Ta kontakt med oss i valgkomitéen om du kan tenke deg å bidra i styret, eller bare ønsker mer info: valgkomiteen@trondheimtriatlonklubb.no

Kontaktperson i styret: Henning Andersson; leder@trondheimtriatlon.no; 95173170.

Bilde: Møyfrid Kløvning
Posted in: Generelt