Posted by on 3. september 2013

Høsten har inntatt Trondheim, og tradisjonen tro skal årets klubbmester og klubbmesterinne kåres. Begivenheten finner sted på Rye søndag 15. september, med start klokken 15:00. Gjennomgang av reglement og løype skjer 30min før start, så det anbefales å møte opp i god tid. Distansen blir den vanlig sprintløypa på Rye (750m svøm, 20km sykkel, 5km løp), men ved kald vanntemperatur kan svømmedistansen kuttes ned. Så lenge det ikke dukker opp isfjell i vannet, skal nok alle få prøvd våtdrakten!

I tillegg til en ekstra utmerkelse til nr. 1,2 og 3 i dame- og herreklassen, vil det bli trukket ut fem gavekort pålydende kr 1000,- sponset av Hank Sport. Alle som deltar er med i trekninge av gavekort. Etter at vi har heiet alle i mål, feirer vi dagen med servering av pølser, forfriskninger og triatlonprat. Hvis noen har lyst til å bake en kake å ta med, er det helt greit. 🙂

Sjekk ut vår facebook event på triatlonklubben sine facebooksider, og meld dere gjerne på denne så vi får en viss pekepinn på antallet som ønsker å delta. Velkommen til klubbmesterskap!

Posted in: Trikarusell